Drewniane meble o nieskomplikowanych kształtach to rozwiązanie od lat dobrze znane. Nie bez powodu posiada ono tak wielkie grono zdeklarowanych fanów, którzy nie wyobrażają sobie swych domów bez ich obecności. Bo naturalnością i przytulnością trudno się przecież znudzić, a nawet jeśli, to łatwo temu zaradzić. Wystarczą dobrze dobrane dodatki, które do woli i bez konieczności ponoszenia horrendalnych kosztów zmieniać możemy co jakiś czas. A estońska marka Woodman wie o tym jak mało kto… W dodatku to nie tylko piękna i neutralna estetyka, która zaoferuje Wam szerokie możliwości aranżacyjne, ale i wysoka jakość, która wytrzyma naprawdę wiele.

Witryna Pimlico

Komoda Abbey

Biurko Feldbach

Komoda Lugo

Kredens Rely; Komoda Rely; Ława Rely; Sofa Lanza

Jeżeli lubicie, gdy jest naturalnie i ponadczasowo, to istnieje spore prawdopodobieństwo, że zakochacie się w ofercie Woodman. To przede wszystkim drewniane meble w skandynawskim stylu, w których przytulność przeplata się z prostotą, nie pozbawioną jednak przykuwających uwagę akcentów. Ta największa w Estonii marka meblarska już od 2000 r. zachwyca subtelną estetyką i wysokimi walorami praktycznymi swych projektów. Poza wpływami skandynawskiego wzornictwa, mocno wyczuwalne są tutaj również inspiracje współczesnym stylem i nieformalną elegancją. Wszystko to jednak każdorazowo ubrane jest w uniwersalną otoczkę, która z pewnością oprze się zmieniającym się trendom wnętrzarskim, zawsze ciesząc świeżością i aktualnością.

Krzesła Hertford: czerwone i czarne; Krzesło Hertford I czerwone; Stół Hertford; Kredens Hertford

Komoda Avon

Komoda Jugend; Stół Jugend; Krzesło Ashburn

Biurko Highbury

Kraina drewnem i przytulnością płynąca…

Oferta tej marki to zdecydowanie drewniane smaki, jednocześnie przepełnione aromatem ciepła i przytulności. Porządna garść klasycznego drewna, nieco ponadczasowej formy, a do tego (czasem) szczypta stali i co otrzymujemy? Drewniane meble dla każdego, które nie tylko świetnie odnajdą się w wielu współczesnych wnętrzach, ale i nieprędko dadzą się sobą znudzić. I nieważne, czy to salon, jadalnia, sypialnia czy miejsce do pracy lub nauki – Woodman spisze się wszędzie tam, gdzie życie powinno nabrać nie tylko przytulnego, ale i wygodnego charakteru.

Ława Putney; Szafka RTV Putney; Komoda Putney

Biurko ścienne Brenta

Stolik kawowy Bexleyheath

Szafka na buty Northgate