Dzisiaj zabieramy Was na mały spacer. Nie martwcie się jednak i nie przejmujcie pogodą za oknem – parasole zdecydowanie nie będą Wam potrzebne. Jak zwykle widzimy się wirtualnie – tym razem w trakcie tego małego spacerku poznacie nowy krakowski showroom sfmeble.pl, który na dobre już rozgościł się przy ulicy Pasternik 114d.

Zapraszamy!

kare_021

Lampa podłogowa Uzagi białaStół MeetyObraz Touched Birds Meeting

kare_03

Sofa Ghia czarna 582Stolik Kawowy IukasStolik Kawowy Fertig A (3/Set)

kare_08

Krzesło Form Stalowe I szareKrzesło Hanger niebieskieDywan Romina Mixed 170×240 cm

Skoro adres już znacie, to pora na nieco więcej szczegółów dotyczących naszej nowej lokalizacji. To tak na wszelki wypadek, gdybyście jednak pomimo jesiennej depresji zdecydowali się opuścić ciepłe mieszkanka i wpaść do nas z wizytą już nie taką wirtualną, ale jak najbardziej w realu… Bo oczywiście gorąco zapraszamy! Na zmarzluchów czeka już nawet kilka futrzanych kocyków…

kare_15

Fotel z Podnóżkiem Recliner IBiurko DrawersPółka Shelf Oak

kare_09

Sofa Paolo czarnaKrzesło Key Largo IIIDywan Webb S

kare_17

Fotel AlfredStolik Kawowy Osaka II (3/Set)Stolik Kawowy Tea Bamboo

A jeśli już dotrzecie na Pasternik 114d, nie zdziwcie się, gdy okaże się, że mieści się tam również krakowski salon marki KARE Design – to nasi dobrzy znajomi, którzy z otwartymi ramionami przygarnęli nas pod swój dach i z którymi obecnie już razem go dzielimy. Krakowski showroom sfmeble.pl zlokalizowany jest na najniższym poziomie (gdybyśmy posługiwali się właściwym dla galerii handlowych slangiem, użylibyśmy określenia „poziom -1”).

kare_14

Fotel Lobby szaryKrzesło Donna Bess szare

kare_18

Lampa podłogowa TriangleKrzesło Masters I złote

kare_07

Biurko StradaKrzesło biurowe Pulmak białeRegał Strada szary

Znacie nas już chyba na tyle, żeby wiedzieć, że lubimy szukać dla Was nowych inspiracji, a następnie dzielić się nimi zarówno na naszej stronie internetowej, blogu (teraz już wreszcie nowym i po ludzku wyglądającym, hurrrra!), jak i na naszych profilach społecznościowych. Teraz zamierzamy to również robić w naszym nowym showroomie – dzisiaj mała próbka tego, co możecie tam obecnie zastać na zajmującej ponad 200 m2 ekspozycji. Tak, tak, wszystkie wykorzystane w dzisiejszym poście zdjęcia pochodzą właśnie stamtąd!

kare_05

Komoda SeyekFotel Kopa szaryPuf Knitted

kare_16

Fotel Lobby niebieskiLampa podłogowa Brass

kare_19

Ława ScottLampa podłogowa Karaganda VIIIPoduszka Just Us Two

Obiecujemy – jak zwykle nie zamierzamy spoczywać na laurach, dlatego odwiedzając krakowski showroom sfmeble.pl za jakiś czas, możecie się spodziewać kolejnych inspirujących aranżacji.

kare_01

Komoda MeetyStolik kawowy YukiPoduszka Yojne