Była już sypialnia i jadalnia, pora zatem na metamorfozę salonu Fashionelki. Uprzedzaliśmy przecież, że to jeszcze nie koniec wnętrzarskich szaleństw w jej domu. Elizie chyba faktycznie spodobała się nasza oferta, bo po raz kolejny zdecydowała się przeprowadzić zmianę wystroju swoich wnętrz przy udziale naszych mebli! Ponownie dziękujemy zatem za zaufanie. I z nie mniejszą niż poprzednio dumą i radością zapraszamy Was na mały spacer po odmienionym salonie Fashionelki.

Przed…

3fas01

W starym salonie można było znaleźć całą paletę brązów i beży. Jeżeli widzieliście metamorfozę sypialni i jadalni Elizy, to z pewnością nie jesteście tym zdziwieni. Tapeta wygląda nawet podejrzanie znajomo, zupełnie jak ta sypialniana…

3fas02

W centralnym punkcie pomieszczenia gościł pokaźny narożnik. Choć już na pierwszy rzut oka obiecywał wygodny odpoczynek po całym dniu, to jednak w zestawieniu z całością stwarzał nieco mdłe i przyciężkawe wrażenie. Ponownie – łatwo było przewidzieć, że Fashionelka zdecyduje się tutaj wnieść sporą dawkę lekkości i świeżości.

…i po

3fas03

Na pierwszy ogień poszedł kolor ścian. Mdłe beże zastąpiła nieskazitelna biel. Jak jednak widzicie, jej nieco chłodny charakter Eliza z wyczuciem ociepliła i ożywiła kolorystyką mebli i dodatków.

3fas04

W centralnym punkcie aranżacji ponownie znalazł się obszerny narożnik. Temu jednak, pomimo tapicerki w odcieniu neutralnej szarości, trudno zarzucić brak wyrazu… Ok, być może nie jesteśmy do końca obiektywni, biorąc pod uwagę, że to pochodzący z naszej oferty narożnik Copenhagen duńskiej marki Actona.

3fas06

Ten model nie jest co prawda rozkładany, ale z łatwością przenocuje gościa, który zasiedział się do zbyt późnych godzin, w wersji siedzącej bez najmniejszego problemu pomieści za to 6, a nawet 7 osób. To jednak jeszcze nie koniec, jeśli o meblach wypoczynkowych w nowym salonie Fashionelki mowa…

3fas08

W tym punkcie dziękujemy Elizie za to, że doceniła jednego z naszych największych ulubieńców – fotel Angels Wings niemieckiej marki KARE Design. Tym razem padło na model w wełnianej tapicerce w pięknym, niebieskim kolorze i z drewnianymi nóżkami o okrągłym, delikatnie zwężającym się ku dołowi przekroju. Do tego szary puf Leeds marki Invicta Interior, wpisujący się modny od kilku sezonów knit trend, który idealnie komponuje się z dywanem Tile duńskiej Linie Design. Całości umeblowania dopełnia zaś stolik kawowy Solidhiszpańskiej marki LaForma.

3fas10

Jak zapewne zauważyliście, w kwestii dodatków królują cieszące się obecnie sporą popularnością motywy botaniczne, które da się zauważyć nie tylko w formie zdobiących ściany grafik i posterów…

3fas12

… ale i dekoracyjnych poduszek, znajdujących się na narożniku. Takie ulokowanie wyrazistych motywów to sprawdzony i bezpieczny sposób. W razie potrzeby pozwoli na szybką i łaskawą dla budżetu zmianę wystroju wnętrza bez konieczności jakichkolwiek zmian w jego umeblowaniu.

3fas13

Na koniec nieco żywej zieleni…

3fas15

… i nowy, zachwycający salon Fashionelki w pełni gotowy do dostarczania wrażeń estetycznych i warunków idealnych do błogiego relaksu w domowym zaciszu.