Targi Warsaw Home

Jak obiecywaliśmy, tak też zrobiliśmy. W przedostatni październikowy weekend (a nawet na nieco dłużej) sfmeble.pl zawitało do Warszawy na targi Warsaw Home! Była to pierwsza edycja tych międzynarodowych targów wyposażenia wnętrz, ale frekwencja zdecydowanie dopisała, więc coś nam się wydaje, że w kalendarium polskich imprez targowych Warsaw Home zagości już na stałe. A my nie mamy nic przeciwko temu, aby tak się stało i już teraz z pełną odpowiedzialnością deklarujemy chęć uczestnictwa w kolejnych edycjach, bo bawiliśmy się po prostu świetnie!

_e9a3651

Fotel Splitback; Stolik kawowy Albern; Stolik kawowy Osaka

_e9a3678

Lampa wisząca Norm 69; Fotel Kawa

_e9a3652

Zestaw 3 półek Hexagonal; Wazon Drop Cork Top

Impreza odbywała się w nowym centrum konferencyjno-wystawienniczym PTAK Warsaw Expo i trwała od piątku (21 października) do niedzieli (23 października). Nie da się ukryć – było pracowicie, a przygotowania momentami dosyć nerwowe (dla niektórych uspokajająca meliska okazała się nie być wystarczająca)… Ale spotkania z licznymi Zwiedzającymi w pełni wynagrodziły nam trud i wysiłek, który był efektem prawie kilkumiesięcznych przygotowań. Satysfakcja z otrzymanej nagrody za najlepsze stoisko na całych targach była dla nas również niezwykle miłym akcentem. Tak, za najlepsze stoisko na Warsaw Home uznane zostało właśnie stoisko sfmeble.pl! Trochę za dużo tych przechwałek? Jeśli tak, to przepraszamy, ale jesteśmy naprawdę dumni i tak po prostu szczęśliwi, że nasze starania zostały docenione.

Nagroda za najlepsze stoisko na targach Warsaw Home

_e9a3737

Doniczka Semento; Doniczka Franziska; Doniczka Keramik

_e9a3696

Fotel Akit; Puf Dip

_e9a3705

Lampa stołowa Briana

_e9a3654

Komoda Seyek; Puf Adne; Taboret Achile

Jesteśmy również bardzo wdzięczni Organizatorom – wszystko dopięte było na ostatni guzik, a tak miłą współpracę jeszcze długo będziemy wspominać. A przynajmniej do powtórki w przyszłym roku… Byliśmy bardzo serio, gdy na początku deklarowaliśmy obecność na następnych edycjach. Bo że takowe będą – tego jesteśmy pewni.

_e9a3686

Fotel z podnóżkiem Recliner; Komoda Compartments; Biurko Compartments; Regał Unit

_e9a3756

Figurka dekoracyjna Cactus; Figurka dekoracyjna Cactus I

_e9a3682

Regał Nature; Półki Houses; Zestaw 2 półek Houses

Przede wszystkim jednak mamy nadzieję, że dla wszystkich Zwiedzających było to doświadczenie nie mniej udane i zadowalające niż dla naszego Zespołu. Bardzo duża liczba wystawców, możliwość spotkania ze specjalistami branży wnętrzarskiej i możliwość zapoznania się również z dokonaniami naszych rodzimych projektantów w ramach równolegle odbywającego się Poland Design Festival 2016. Jeśli nie udało Wam się dotrzeć – naprawdę jest czego żałować. Na otarcie łez proponujemy małą fotorelację z naszej przygody z Warsaw Home…

_e9a3697

Fotel Lobby

_e9a3775

Dekoracja ścienna The Eye Chart; Figurka dekoracyjna Globe; Oświetlenie dekoracyjne Ego

_e9a3776

Stolik kawowy Panna; Stolik kawowy Cubano

_e9a3732

Krzesło Gina Porgy pomarańczowe; Krzesło Bonni Ego transparentne

_e9a3770

Klosz Asymmetric miedzianyKlosz Asymmetric złoty

_e9a3748

Lampa wisząca Norm 69

_e9a3699

Fotel AlundaFotel Splitback; Stolik kawowy Albern

_e9a3762

Ramka Clothesline Clip; Ramka na zdjęcia Box; Zegar ścienny Shadow; Zegar ścienny Ribbon Wood; Wieszak ścienny Buddy; Wieszak Yook

_e9a3712

Wieszak Fremunt; Komoda Hendrix

_e9a3708

Sofa Long Horn; Zestaw 2 stolików kawowych Brick

_e9a3734

_e9a3677