skandynawskie regały

Jeżeli do tej pory wydawało Wam  się, że Wasz niewielki metraż może nie podołać wyzwaniu, jakie stanowi regał, to najwyższa pora nieco namieszać w Waszym wnętrzarskim światopoglądzie. Owszem, ten klasyczny, o dosyć pokaźnych rozmiarach, może stanowić zbyt duży problem, skandynawskie regały o umiarkowanych gabarytach (a równocześnie wysokim stopniu funkcjonalności) to już jednak całkiem inna sprawa… Te mini regały to zdecydowanie jedni z naszych najnowszych faworytów, jeśli mowa o wystroju jednocześnie stylowym i funkcjonalnym. Dzięki nim z łatwością stworzyć możemy kompozycję, która nie tylko w pełni dostosuje się do naszych indywidualnych potrzeb, ale przede wszystkim dopasuje do metrażu, którym dysponujemy.

bv_15ss_10_high

Półki Houses; Wazon Wide Flute niebieski; Wazon Fluted beżowy

bv_15ss_26_high

Regał Displaybox; Wazon Heavy Structure

Ponadczasowa prostota

Jest tutaj po skandynawsku prosto i w niewyszukanym stylu. Dominują geometryczne formy, które posłużyć jednak mogą do stworzenia kompozycji, które z geometrią i symetrią niewiele mają wspólnego. Skandynawskie regały to propozycja w szczególności dla tych, którzy cenią ponadczasowe wzornictwo, które z łatwością jednak da się zaanektować również do wnętrz podążających w stronę nowoczesnych klimatów. Ich uniwersalność skrywa się także w ich zastosowaniu – to propozycja, która sprawdzi się w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu, każdorazowo wypadając w nich stylowo i praktycznie zarazem.

bv_aw15_32_high

Półka Rectangular; Półka Square

dur-02b_dur-02s_dur-02c_dur-02m_dur-02g_dur-02z_04

Półki Durbas: biała; szara; czarna; miętowa; granatowa; żółta

bv_aw15_45_high

Zabawa dla kreatywnych

W wersji stojącej lub wiszącej, solo lub w kilkuelementowych podzespołach, w salonie, w sypialni, w kuchni czy w przedpokoju, a nawet w łazience… Skandynawskie regały w wersji mini to wręcz nieograniczone możliwości aranżacyjne, którym na drodze stanąć może chyba wyłącznie nasza fantazja. I dodatkowo mają jeszcze jedną olbrzymią zaletę – tutaj nic nie jest na zawsze. Jeśli znudzi nam się dotychczasowa kompozycja, w każdej chwili wprowadzić możemy zmiany. Inne ułożenie, dodanie kilku kolejnych elementów lub usunięcie kilku dotychczasowych i voilà – metamorfoza wnętrza nie tylko niskim nakładem pracy, ale i pieniędzy gotowa.

bv_aw15_33_high

Regał Square

bv_16ss_84_high

bv_16ss_78_high

Regał Hexagonal

Drewniana przytulność

A jeśli drewno bliskie jest Waszemu sercu i poczuciu estetyki, to miejcie również na względzie, że zdecydowana większość z nich wykonana jest właśnie z tego neutralnego i pełnego naturalnego wdzięku materiału…

dur-02b_dur-02s_dur-02c_dur-02m_dur-02g_dur-02z_01

Półki Durbas: biała; szara; czarna; miętowa; granatowa; żółta