Jeżeli lubicie proste i niewyszukane, ale równocześnie pomysłowe meble, to dzisiejszy post powinien Wam się spodobać… Co powiecie na regał inspirowany kształtem drabiny? Bardziej prosto już chyba być nie może, prawda? A przy okazji jest całkiem pomysłowo, czyli tak, jak już na wstępie obiecywaliśmy.

Regał Strada; Komoda Dot; Stół rozkładany Dot; Krzesło Gina Porgy

Regał Strada

Stylistyka

Te pomysłowe meble są wręcz niczym stworzone dla pełnego prostoty i funkcjonalności stylu skandynawskiego. Nieskomplikowana forma wniesie do wystroju wnętrza nie tylko bezpretensjonalną estetykę, ale i już na pierwszy rzut oka podkreśli pełnioną przez mebel funkcję. Nie myślcie jednak, że tylko w aranżacjach skandynawskich znajdzie się dla nich godne miejsce. To propozycja, która ma spore szanse wypaść równie dobrze w każdym innym współczesnym wnętrzu, które służyć ma nie tylko pięknemu, ale i praktycznemu mieszkaniu.

Regał Strada; Komoda Dot

Regał Strada

Regał Strada; Komoda Dot; Stół Dot; Krzesło Ally Bess

Kolory

Taka prosta forma zaoferuje Wam również dodatkowy luksus – chętnie współpracować będzie z różnymi kolorami. Możecie oczywiście pozostać przy naturalnej barwie drewna, jeżeli jednak będziecie chcieli w tym zakresie nieco poeksperymentować – macie całkowicie wolną rękę… Nam w szczególności podobają się pastelowe wariacje na temat tych prostych mebli. Subtelność tej kolorystyki pięknie komponuje się z tak minimalistycznymi kształtami.

Regał Strada;Regał Strada

Regał Strada; Regał Art; Komoda Patch niska; Komoda Patch wysoka; Krzesło Donna Bess

Regał Authentico; Krzesło Forum Wood; Poduszka Scandi Chic; Dywan Kelim Pop

Wielofunkcyjność

Na koniec zostawiliśmy coś, co chyba najbardziej nas w nich urzeka – wielofunkcyjność. Nie będzie żadną przesadą, jeśli stwierdzimy, że świetnie poradzą sobie we wnętrzu o każdym przeznaczeniu. W salonie, jadalni, pokoju dla dziecka czy nastolatka, kuchni, przedpokoju, garderobie, a nawet w łazience – nie uważacie, że byłby to ciekawy sposób na przechowywanie ręczników?

A jeśli jesteście zwolennikami jak najbardziej naturalnego wystroju wnętrz, to przy okazji najbliższej wycieczki na wieś rozglądnijcie się za prawdziwą drabiną…