TemaHome - nowoczesne meble

Nowy rok rozpoczął się już jakiś czas temu, a wraz z nim do naszej oferty zawitała nowa marka. Co tym razem? Jeżeli spodziewaliście się kolejnego skandynawskiego producenta, to czeka Was niespodzianka – tym razem wywiało nas do Portugalii, gdzie swoją siedzibę ma właśnie TemaHome. Poznajcie zatem nieco bliżej nowoczesne meble wedle jej projektu. Nie zdradzimy chyba zbyt wiele, jeśli powiemy, że zdecydowanie warto?

Regał wielofunkcyjny Focus; Szuflady do regału Berlin Box: biała i szara

Komoda Dann; Biurko Volga; Półka Bern

Stolik kawowy Jazz; Stół z półkami Multi

TemaHome to rozwiązania dedykowane przede wszystkim tym, którzy lubią otaczać się uniwersalną prostotą, a swój ulubiony styl wystroju wnętrz określają mianem współczesnego. Tak naprawdę to niezwykle szerokie pojęcie, pod którym wiele może się skrywać. A jak to konkretnie wygląda w przypadku TemaHome? Choć projektanci tej marki nie odżegnują się co prawda od wzorniczej klasyki w kategoryczny sposób, to jednak otwarcie przyznają, że ich celem jest tworzenie czegoś nowego. A najlepiej, żeby to nowe było w dodatku ponadczasowe, a tym samym oferowało szerokie możliwości aranżacyjne.

Regał London

Komoda Edge

Szafka RTV Dixie; Regał London

Niecodzienna codzienność według TemaHome

Czym zatem charakteryzują się nowoczesne meble w wykonaniu TemaHome? Przede wszystkim oszczędną formą i stonowaną kolorystyką. Powiecie, że to przepis znany nie od dziś, trudno zatem uznać to za coś nowatorskiego? I będziecie mieć całkiem sporo racji. Ale projektanci TemaHome lubią bawić się detalami, dzięki czemu propozycje ich autorstwa faktycznie miewają w sobie sporo smaczków. Szybko przekonacie się, że w przypadku tej marki bardzo często mebel, który na pierwszy rzut oka wygląda dosyć niepozornie, po chwili okazuje się skrywać w sobie jakiś niecodzienny element lub pomysłowe rozwiązanie konstrukcyjne.

Regał Valsa

Biurko Flow

Regał London

Dyskretna dekoracyjność – to jedno z określeń, które naszym zdaniem najlepiej chyba opisują ofertę TemaHome. Bo o krzykliwości zdecydowanie możecie tutaj zapomnieć. Świat projektowany przez tę markę wolny jest od wszelkiego nadmiaru i przerysowania – prostota jest wartością samą w sobie. I wbrew temu, co zapewne wielu się wydaje – wcale nie musi ona być nudna ani monotonna. Umiejętne łączenie ze sobą różnych materiałów także okazuje się sprzyjać osiągnięciu tego efektu.

Stół Dusk; Stolik kawowy Petra

Stolik kawowy Gleam

Komoda Kobe

Nowoczesne meble do salonu i jadalni

Znajdujące się w ofercie tej marki meble to przede wszystkim propozycje do salonu i jadalni, choć oczywiście nie brak tutaj również mebli dedykowanych pomieszczeniom o innym przeznaczeniu. Zwłaszcza miłośnicy książek w tradycyjnym wydaniu powinni być usatysfakcjonowani – z myślą o nich TemaHome przygotowało aż kilka serii regałów. Dzięki ażurowej konstrukcji wielu z nich, świetnie poradzą sobie także w charakterze prowizorycznych ścianek działowych. To rozwiązanie warto z kolei wykorzystać zwłaszcza w tych pomieszczeniach, które zmuszone są skupiać w sobie kilka stref użytkowych jednocześnie. Z widokiem aneksu kuchennego łączonego z jadalnią i salonem chyba wszyscy zdążyliśmy się już oswoić, jeśli jednak dorzucimy tutaj jeszcze kącik do pracy, może się zrobić dosyć tłoczno i wytyczenie pewnych granic może okazać się wskazane.

Regał Delta

Regał Berlin; Szuflady do regału Berlin Box: zielona i biała

Regał Delta

A skoro już o domowym biurze mowa, to zapewne wielu z Was ucieszy informacja, że również ta tematyka dosyć często pozostaje w sferze zainteresowań projektantów tej marki. Znajdziecie tu całkiem sporo biurek i ułatwiających przechowywanie mebli, dzięki którym stworzenie zarówno pięknego, jak i praktycznego miejsca do pracy to pestka. Nie tylko zresztą do pracy, ale i nauki. Bo patrząc na pełne lekkości i prostoty biurka od TemaHome, jesteśmy przekonani, że wymagającym nastolatkom również przypadną one do gustu.

Biurko Volga; Regał London

Biurko Flow; Półka wisząca Bern; Regał Berlin; Szuflada do regału Berlin Box czarna

Biurko Volga; Półka Bern

Więcej produktów z oferty TemaHome znajdziecie tutaj.