Wygląda na to, że za jakiś czas sfmeble.pl zawita do stolicy! Co prawda na razie tylko w wersji wyjazdowo-targowej, ale kiedyś… kto wie? Pozostając jednak przy absolutnie pewnych faktach, wszystkich Warszawiaków (i nie tylko) już teraz zapraszamy do spotkania z nami w trakcie międzynarodowych targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home. Odbędą się one w nowym centrum konferencyjno-wystawienniczym PTAK Warsaw Expo w dniach 21-23 października 2016 r.

targ_02

Miło nam poinformować, że jesteśmy jednym z partnerów pierwszej edycji tego eventu, a równocześnie jednym z największych wystawców. Na naszym stoisku o powierzchni 100 m2 wszyscy odwiedzający będą mieć możliwość zapoznania się z bestsellerowymi produktami z naszej oferty. Możecie też liczyć na sporo niespodzianek, które już od jakiegoś czasu dla Was planujemy…

targ_03

Mamy nadzieję, że nasza obecność na targach Warsaw Home jest dla Was wystarczającą zachętą do ich odwiedzenia. Jeśli jednak to za mało (swoją drogą – wstyd!), to może przekona Was informacja, że już teraz swoje uczestnictwo zadeklarowało około 150 wystawców. A zapisy wciąż trwają… To zdecydowanie największe targi wnętrzarskie, które tego roku odbywają się w Polsce, a tym samym świetna okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami home designu. Będzie również sporo okazji do zasięgnięcia porad specjalistów (włącznie z architektami wnętrz – tak, część powierzchni wystawienniczej została zarezerwowana właśnie dla nich).

Poland Design Festival 2016

targ_04

Powinna Was również zainteresować informacja, że równolegle do Warsaw Home odbywać się będzie Poland Design Festival 2016. Tam z kolei będziecie mieć możliwość spotkania z najnowszymi osiągnięciami naszych rodzimych twórców. Będą polscy designerzy, projektanci wnętrz i biura projektowe, a przede wszystkim nowatorskie i kreatywne spojrzenie na tematykę wyposażenia i wystroju wnętrz. I kolejna dobra nowina – bilet wstępu na Warsaw Home upoważnia do wejścia również na Poland Design Festival. Już chyba nie musimy Was dłużej przekonywać..

Czyli postanowione – widzimy się w Warszawie w dniach 21-23 października.