Jadalnia w stylu skandynawskim

Dzisiaj w roli głównej wystąpi u nas jadalnia w stylu skandynawskim, ale nie jakaś tam pierwsza lepsza, tylko autorstwa duńskiej marki Interstil. Znajdziecie tutaj całkiem sporo inspiracji, w których klasycznie skandynawskie wzornictwo przeplata się z aktualnymi trendami wystroju wnętrz. Jeżeli zatem lubicie otaczać się uniwersalną estetyką o dużych możliwościach aranżacyjnych, to zdecydowanie zapraszamy – istnieje spore prawdopodobieństwo, że znajdziecie tutaj coś dla siebie.

Stół Eik; Krzesło Nova; Komoda Eik

Krzesło Eiffel

Stół Acky; Krzesło Osaka

Skandynawskie meble niezmiennie darzymy uwielbieniem, stąd w naszej ofercie kolejna duńska marka, która specjalizuje się w tego rodzaju asortymencie. Interstil zachwyci Was prostotą i czerpanymi ze skandynawskiego wzornictwa inspiracjami, które każdorazowo jednak wzbogacane są widocznymi wpływami aktualnych trendów. To zdecydowanie skandynawskie meble o współczesnym zacięciu, poza charakterystycznie oszczędnymi kształtami możecie tu zatem również liczyć na oryginalne akcenty.

Stół Miso; Komoda Miso

Krzesło James

Znajdziecie tutaj przede wszystkim szeroki wybór stołów oraz krzeseł, bo chyba nie myśleliście, że „jadalnia w stylu skandynawskim” znalazła się w tytule dzisiejszego posta przypadkowo? Całości wystroju tego pomieszczenia dopełnią zaś całkiem licznie występujące w ofercie Interstil komody oraz witryny.

Stół Mayflower; Witryna Mayflower

Krzesło Cai

Komoda Connect; Stół Connect; Blat powiększający do stołu Connect; Krzesło Bogart

Ponadczasowa prostota i funkcjonalność

Dzięki swoim autorskim projektom, ta młoda duńska marka zdążyła już dać się poznać z najlepszej strony nie tylko skandynawskim klientom, ale i coraz intensywniej rozpoczyna podbój serc miłośników home designu w pozostałej części Europy. I coś nam podpowiada, że również w tym przypadku zakończy się to sukcesem… Meble w nowoczesnym stylu skandynawskim jej autorstwa to propozycja dedykowana w szczególności zwolennikom prostoty i funkcjonalności w nurcie scandi, którzy równocześnie poszukują jednak nowoczesnych i kreatywnych rozwiązań konstrukcyjnych. A trzeba przyznać, że zespół projektantów Interstil to osoby niezwykle twórcze, które lubią się bawić formą, jednocześnie pozostając wiernymi minimalistycznym ideałom.

Stół Acky; Krzesło Saxo

Krzesło Tiga; Krzesło Saxo

Poza tradycyjnym i przytulnym drewnem, możecie tutaj również liczyć na całkiem sporo metalu oraz szkła. Jedno jest natomiast pewne – jeśli z jednej strony lubicie sprawdzone rozwiązania, ale równocześnie pragniecie także świeżego spojrzenia, to z ofertą Interstil będzie Wam zdecydowanie po drodze. Inspiracje z wzorniczej przeszłości ulegają tutaj mocno wyczuwalnemu liftingowi, zachwycając swą eklektyczną, a jednak w pełni nowoczesną formą. Skórzane krzesła do jadalni o retro kształtach? Jak najbardziej, lecz tutaj nie wystąpią one wyłącznie na tradycyjnych, drewnianych nóżkach, ale i na smukłych stelażach z metalu, który z designerską przeszłością raczej niewiele ma wspólnego.

Stół Elli; Krzesło Bogart

Krzesło Casablanca; Komoda Miso

Nie tylko do jadalni

Poza wysokimi walorami praktyczno-użytkowymi i niekwestionowaną dbałością o wysoką jakość, znajdziecie tu także całkiem spory wybór. Bo oferta Interstil to nie tylko dzisiejsza tytułowa jadalnia w stylu skandynawskim, ale i pomysł na piękny salon, sypialnię czy miejsce do pracy lub nauki. Tak, z meblami Interstil z łatwością urządzicie pomieszczenia o różnym przeznaczeniu i zastosowaniu.

Szafka RTV Acky

Komoda Eik

Komoda Miso

Łóżko Candy