House Doctor - minimalistyczne wnętrza

Będzie niepowtarzalnie, ale bezpretensjonalnie. Momentami wręcz ascetycznie, a jednak komfortowo. Oszczędnie w formie, a równocześnie nie bez wyrazu. Bo minimalistyczne wnętrza w wykonaniu duńskiej marki House Doctor nigdy nie są pozbawione charakteru. I wbrew temu, co na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, dają całkiem spore możliwości na wyrażenie swej indywidualności.

Krzesło Forms; Lampa wisząca LP

Sofa Chaz; Fotel Chaz; Kinkiet Club

Lampa stołowa Pin

Inspiracje

Czego możesz się tutaj spodziewać? To przede wszystkim nowoczesne meble, oświetlenie i dodatki wystroju wnętrz, z uwagi na swą prostotę w pełni wpisujące się jednak w nurt stylu ponadczasowego. House Doctor już od 2001 r. leczy wnętrza i z chęcią pomoże każdemu, pod jednym jednak warunkiem – trzeba lubić, gdy coś się dzieje i kochać niezobowiązujący styl. Bo House Doctor woli inspirować i poszukiwać nowych pomysłów zdecydowanie bardziej niż podawać na tacy gotowe i idealnie do siebie dobrane rozwiązania. W końcu to przecież Wasz dom i to Wy macie wszystko zestawić zgodnie ze swoimi preferencjami i upodobaniami, po prostu po swojemu.

Krzesło Walker

Sofa Botton; Lampa stołowa Bobbles

Stolik Roomy

Kompres z prostoty i niezobowiązującego stylu

Minimalistyczne wnętrza – to sprawdzona recepta na to, jak mieszkać nie tylko pięknie i przytulnie, ale i po swojemu. Bo House Doctor wie, jak żyć, nie spoglądając z niepokojem na zmieniające się trendy, zawsze w zgodzie ze sobą i ponadczasowym stylem. W otoczeniu neutralnych kolorów i naturalnych materiałów. W spokoju i równowadze. 

Biurko Mix; Lampa Game

Wazon Forms

Stolik Roomy

Marzycie o domu, w którym czas zatrzymuje się w miejscu zaraz po przekroczeniu progu? Gdzie stres i zabieganie nie mają wstępu? Gdzie wyciszenie przychodzi samo? Gdzie liczy się wyłącznie Wasz komfort, zarówno ten fizyczny, jak i psychiczny? Ta marka niewątpliwie potrafi zdziałać to wszystko i nie ma nic przeciwko temu, aby podzielić się swą bezcenną wiedzą. Wie również, co to oryginalność, choć (jakżeby inaczej) interpretuje ją po swojemu. 

Ławka Addition; Stolik kawowy All white; Kinkiet Swing

Lampa stołowa Globe

Sofa Botton; Kinkiet Swing

Tutaj na pierwszy plan wysuwa się oszczędność kształtów i funkcja – bo mieszkać pięknie, to również mieszkać praktycznie. Nie myślcie sobie jednak, że cierpi na tym przytulność – nic bardziej mylnego! Ciepło może tutaj emanować zewsząd. Może, choć nie musi – to wyłącznie Wasza decyzja. Może być po skandynawsku ponadczasowo, nieco chłodno na industrialną modłę, tak samo, jak i nowocześnie. Jedno jest natomiast pewne – szeroki wybór, który daje ta marka, pozwoli na zrealizowanie marzeń o wnętrzu idealnie Waszym. 

Sofa Chaz; Puf Fnction

Stół Club

Regał All

Tylko uważajcie – House Doctor leczy wnętrza, ale i uzależnia… Chociaż ten akurat nałóg z pewnością nie zaszkodzi ani Wam, ani Waszym wnętrzom.

Stół Raw; Krzesło Forms; Lampa Mall Made

Wazon Forms; Wazon Cinth

Komoda Mix; Taboret Ace; Lampa Art Deco