Designerskie lampy

Designerskie lampy nie są dla Was? Bo za bardzo udziwnione, a czasem wręcz karykaturalne? Bo na pierwszy rzut oka człowiek ma daleko idące wątpliwości, czy to oby na pewno lampa? Błąd! Designerskie lampy to także coś dla Was, nawet jeśli w kwestii wystroju wnętrz zdecydowanie bliżej Wam do minimalizmu. A tak się składa, że do naszej oferty zawitała marka, która skutecznie Was o tym przekona…

Lampy wiszące Diamond#1: złota; niebieska; czarna

Lampa wisząca Diamond#7

Lampa wisząca Snake

Te wykonywane metodą handmade lampy prosto z Luksemburga zauroczą w szczególności tych, którzy poszukując oryginalnego wzornictwa, równocześnie stawiają na jego minimalistyczną estetykę. Nie ma tu miejsca na zbędne udziwnienia czy ekstrawaganckie szaleństwa – liczy się bezpretensjonalność, która nie przesłoni pełnionej funkcji. W ofercie marki FilamentStyle możecie przede wszystkim liczyć na nowoczesne lampy wiszące oraz designerskie żarówki, które stanowić będą ich wyrafinowane dopełnienie.

Lampa wisząca Spider

Lampy wiszące Diamond#7: miedziana i złota

Na aktualną ofertę FilamentStyle składają się 4 główne serie, w ramach których natkniecie się zarówno na kilka wariantów konstrukcyjnych, jak i wersji kolorystycznych. Zawsze jednak spotkacie tutaj olbrzymią dawkę minimalistycznej formy i ponadczasową estetykę, którą naprawdę trudno będzie się znudzić.

Diamond

Lampa wisząca Diamond#5

Kształt wygląda całkiem znajomo, prawda? Tak, to właśnie forma oszlifowanego diamentu stanowiła tutaj główną inspirację dla projektantów tej kolekcji. Rozpoznawalny, elegancki kształt ubrany został w metal, oprawki żarówek wykonano z porcelany, całości dopełniają zaś występujące w kilku wariantach kolorystycznych kable, których długość można oczywiście dostosować do własnych preferencji.

Lampy wiszące Diamond#1: miętowa i brąz

Lampa wisząca Diamond#7

Lampy wiszące Diamond#2: pomarańczowa; złota; niebieska

I choć z założenia są to lampy wiszące, zapewne nie będą miały nic przeciw temu, aby w nieco nowatorski sposób wykorzystać je również jako stołowe…

Snake

Lampa wisząca Snake

Kolekcja Snake to w równym stopniu minimalistyczne, co i designerskie lampy, które łączą w sobie cechy charakterystyczne zarówno dla modeli wiszących, jak i ściennych. Istnieje możliwość zamontowania ich wyłącznie w charakterze lamp sufitowych, nam jednak podoba się koncepcja zamontowania kabla na ścianie, a źródła światła na suficie.

Lampa wisząca Snake

Znajdziecie tutaj 2 warianty kolorystyczne (czerń i czerwień), każdy z nich wyposażony w 5 czarnych silikonowych przyssawek, dzięki którym z łatwością ułożycie kabel wedle własnej wizji i upodobań.

Spider

Lampa wisząca  Spider

Choć wszystkie składające się na tę serię modele to lampy wiszące, znajdziecie tu jednak aż 3 rozwiązania konstrukcyjne, które pozwolą Wam stworzyć system oświetlenia jednocześnie bardzo spójny, co i różnorodny.

Lampa wisząca Spider

Lampa wisząca Spider

Ponownie dominuje czerń i czerwień, w kwestii liczby źródeł światła czeka Was jednak nieco szerszy wybór – 3, 5 lub nawet 9 żarówek. Niezależnie jednak od tego, na który model z serii Spider ostatecznie się zdecydujecie, możecie mieć pewność, że w Waszym wnętrzu zagoszczą nowoczesne lampy o niezwykle oszczędnej estetyce.

Bird Cage

Lampa wisząca Bird Cage

I znowu będzie prosto, choć nie da się ukryć, że tym razem inspiracje niekoniecznie wzięte zostały z nowoczesności. Lampy wiszące Bird Cage to wariacja na temat wszystkim doskonale znanych metalowych klatek dla ptaków, w wydaniu FilamentStyle nabrały one jednak zdecydowanie odświeżonego charakteru.

Lampa wisząca Bird Cage

Lampy wiszące Bird Cage: złota; czarna; miedziana

A jeśli najdzie Was ochota na oświetleniowy minimalizm level hard, to zerknijcie na sznury Porcelain, które w zestawieniu z pięknymi żarówkami FilamentStyle stworzą niezwykle oszczędną w formie lampę wiszącą…

Lampa wisząca Porcelain

Pełną ofertę minimalistycznego oświetlenia FilamentStyle znajdziecie tutaj.