Dzisiaj pora na mały remanent w biurze – wybieramy biurka do pracy. Pracoholikami raczej nie jesteśmy (wiecie – work-life balance i te sprawy), ale swoją pracę bardzo lubimy, a przeznaczoną do niej przestrzeń traktujemy jak rzecz świętą. Z racji tego, czym się zawodowo zajmujemy, trudno zresztą, żeby było inaczej…

0000056715_-0000060482_

Biurko RavenKrzesło Jupiter

Styl i funkcjnalność to zgrany duet

Lubimy, gdy miejsce pracy stwarza warunki idealne do tworzenia kreatywnych koncepcji i nieszablonowych rozwiązań. A jak sami doskonale wiecie, to wymaga odpowiedniej oprawy. U nas na pierwszy plan wysuwa się nie tylko funkcjonalność, ale i styl… Nazwa firmy do czegoś przecież zobowiązuje. Nasz plan na dziś – koncentrujemy się na biurkach i stopniowo zaczynamy wprowadzać zmiany w naszych biurowych pomieszczeniach. W takiej sytuacji, jak zwykle, bez kilku przynajmniej inspiracji się nie obędzie.

0000024179_nr1

Biurko, jakie jest, niby każdy widzi. Dla nas to jednak nie tylko wynikająca z nazwy funkcja, ale i wiele możliwości aranżacyjnych wnętrza, które przez wielu nie są niestety dostrzegane. Najwyższa pora zmienić to designerskie zaniedbanie i z przestrzeni do pracy uczynić miejsce stylistycznie wysmakowane. Najpierw jednak względy praktyczne. Metraż metrażowi nie równy, dlatego zadbajmy o to, aby wybrany przez nas model był rozmiarowo dopasowany do wielkości pomieszczenia, w którym zagości. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na biurko o mniejszych, czy większych gabarytach, trzeba mieć na względzie, że zasadniczo to całkiem spory mebel, który może w dużej mierze przesądzać o charakterze wnętrza (niekiedy wręcz je zdominować).

4950-001_3303-401_2332-001-2

Biurko Cobra białe Krzesło Viva białe

0000060106_0000057514_

Biurko EstelleKrzesło Grace III ciemnoszare

Jeżeli jesteście szczęściarzami, którzy mają rzeczywisty wpływ na wygląd swojego miejsca pracy, dobrze jest zastanowić się, w jakiej kolorystyce i stylistyce czujemy się najlepiej. Dobre samopoczucie z pewnością przyczyni się przecież do naszej koncentracji, a tym samym efektywności. Dla jednych stymulującym środowiskiem może się okazać klasyczne drewno w wersji uniwersalnej lub kolonialnej, dla innych nowoczesność ubrana w szkło lub prostota stylu skandynawskiego. Jedno jest natomiast pewne – to dużo trudniejszy wybór niż na pierwszy rzut mogłoby się wydawać i coś nam się wydaje, że nasze biurowe przemeblowanie trochę nam zajmie… Nie przynudzamy więc dłużej, tylko zabieramy się do tych mniej i tych bardziej odważnych eksperymentów z naszymi biurkami. Do czego i Was gorąco zachęcamy.

h000015837

Biurko StockholmKrzesło Biurowe Winslow

h000014094_-h000015374

Biurko NeptunKrzesło Karla szare