Pięknie zastawiony stół do jadalni, otoczony najbliższą rodziną, to jedno z najbardziej oczywistych skojarzeń jeśli mowa o świętach Bożego Narodzenia. U wielu z nas w okresie przedświątecznym wizja ta powoduje chęć odświeżenia wystroju swej jadalni. I bardzo dobrze. Jeżeli jednak pragnienie to pojawi się zaledwie kilka dni przed świętami, to może być problem… Dlaczego? Bo może się okazać, że wymarzony przez nas stół do jadalni, który być może „chodził” za nami od kilku miesięcy, został już przez tych nieco bardziej zapobiegliwych wykupiony albo jego zakup możliwy jest wyłącznie w opcji „na zamówienie”. W jednym i w drugim przypadku, zamówienie nowych egzemplarzy może trochę potrwać – w zależności od producenta od 2 do 4 tygodni, a nierzadko nawet dłużej. Efekt? Nie zawsze w takiej sytuacji możemy cieszyć się naszym wymarzonym stołem do jadalni, a zostajemy skazani na zadowolenie się tym, co niekoniecznie nam się podoba, ale akurat jest pod ręką.

0110

Zestaw do jadalni Czarny Bess

Może w tym roku warto zatem zmienić swoje nawyki i pomyśleć o nieco wcześniejszym zamówieniu stołu, który upiększy świąteczne chwile w rodzinnym gronie? Na przykład już? Zwłaszcza, że w naszej ofercie pojawiła się pewna nowość – zestawy do jadalni. Propozycja warta rozważenia w szczególności przez tych, którzy miewają problemy decyzyjne i wątpliwości natury „czy te krzesła na pewno będą pasować do tego stołu”? Podpowiadamy – pasują.

jad1

Zestaw do jadalni Friday

037

Zestaw do jadalni Orzechowe love

Z myślą o wielu różnych upodobaniach estetycznych, przygotowaliśmy dla Was liczne zestawy mebli do jadalni. Każdy z nich składa się ze stołu oraz pasujących do niego krzeseł. Zarówno miłośnicy klasyki, jak i nieco bardziej nowoczesnych aranżacji z pewnością znajdą coś dla siebie. Nie rozczarują się również ci, którzy stare lubią łączyć z nowym – takie eklektyczne zestawy mebli jadalnianych też się u nas pojawiają.

jad2

Zestaw do jadalni Graceland

jad3

Zestaw do jadalni Valencia i drewno

jad4

Zestaw do jadalni Zima w Metropolis

To co? Nowy zestaw do jadalni jako pierwszy prezent na tegoroczną Gwiazdkę już teraz?